Eğitim Kadromuz

HİLAL KOÇYİĞİT

EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ


HÜVEYDA ÇEBİ

İLKOKUL MÜDÜRÜ

(GAZİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)


HANDE YAREN

ORTAOKUL MÜDÜRÜ

(NİĞDE ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ)


AYŞE ALTINBAŞ

FEN/ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ

(GAZİ ÜNİVERSİTESİ ALMANCA-İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ)


AHMET ENES MEMISHA: ANKARA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ


HATİCE KÜBRA DEMİRKOL : MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ


ARZU GETİR: ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ


ASUMAN KENTER: SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ


AYŞEGÜL NİSA DUR: ANKARA ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK


BÜŞRA DURSUN: UFUK ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK


BEGÜM TUANA ERDOĞAN:GAZİ ÜNİVERSİTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ


ELİF KAHRAMAN: GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ


EMİNE SEDA YILDIRIM: GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ


BETÜL GÜRDAL: ODTÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ


EMRE TOPALOĞLU: HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖLÇME DEĞERLENDİRME


ESRA YILBAT: ANKARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ


FATMA GÜNEY: GAZİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ


GAMZE GENÇ: TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ


MERVE KARABULUT: HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ


G. TUBA COŞKUN TEKİN: GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ


GÜLNUR ÇELİK: HARRAN ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ


GÜLSÜM ÇORUK: BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN DİL VE EDEBİYATI


ŞEFİKA KIZILDAĞ: SIAULIAİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ


HASAN ASLANTAŞ: KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ


HÜSEYİN BURAK DEMİRKOL: SELÇUK ÜNİVERSİTESİ FİZİK BÖLÜMÜ


SUNA GÜRDAL: HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ


KEMAL SAÇ: ANKARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK


AYŞENUR ÇELİK: BOZOK ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ


MEHMET AKİF TEKİN: GAZİ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ


MELEK CANBAZ: FIRAT ÜNİVERSİTESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ


OKAN AKÇA: GAZİ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ


OSMAN ÜNGÖR: CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ


ÖZGÜL AKTEPE: GAZİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ/ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM YÖNETİMİ DENETİMİ TEFTİŞİ ve PLANLAMASI TEZSİZ YÜKSEK LİSANS


PINAR KAYA: ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ


SEÇİL OKURSOY: BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ


SEDA ZORLU: GAZİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜ


SELAMETTİN ACAR: ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ


SILA SALMAŞUR: YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMİ


SÜCAATTİN ŞAHİN: ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ FELSEFE


ÜLKÜ BİNGÖL: KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ


ZEHRA ULUIRMAK: ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ


ZEYNEP ÖNER: GAZİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ


AYŞENUR KAVAK: ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ JAPONCA BÖLÜMÜ


DİDAR İKRA MOR: GAZİ ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ


BANU ÇAYAN: HACETTEPE EĞİTİM FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ


ESRA PEKTAŞ : GAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ


SEMA NUR KOCA: 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ


ECE ERKAYIRAN: GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ


HALİME ALKAN: GAZİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ


FİLİZ ÖZOĞUL: ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ/USTA ÖĞRETİCİ