Ceceli Eğitim Kadrosu

Eğitmen kadromuzu aşağıda görebilirsiniz:

 


HÜVEYDA ÇEBİ

İLKOKUL MÜDÜRÜ

(GAZİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)

 

HANDE YAREN

ORTAOKUL MÜDÜRÜ

(NİĞDE ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ)

 

HİLAL KOÇYİĞİT

ANADOLU /FEN LİSESİ MÜDÜRÜ

(ANKARA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI/ EĞİTİM YÖNETİMİ YÜKSEK LİSANS)


AHMET ENES MEMISHA: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ)

ARZU AYDIN: (DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENİ)

ARZU İLHAN: (ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ)

ARZU GETİR: (ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ)

ASUMAN KENTER: (SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ)

AYŞE ALTINBAŞ: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ ALMANCA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ)

BEGÜM BAŞERLİ: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ)

BELGİN BATIYEL: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ)

CAFER KARDAŞ: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ)

ELİF HAZIR: (KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK/PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK YÜKSEK LİSANS)

ELİF KAHRAMAN: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ)

EMRE ER: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK)

EMRE TOPALOĞLU: (HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖLÇME DEĞERLENDİRME)

ESRA YILBAT: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)

FATMA GÜNEY: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)

GAMZE GENÇ: (TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ)

GAMZE GÜMÜŞEL: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ REHBER ÖĞRETMENLİĞİ)

G. TUBA COŞKUN TEKİN: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ)

GÜLSÜM ÇORUK: (BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN DİL VE EDEBİYATI)

GÜZEL AYÇA KARAASLAN: (BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ)

HASAN ASLANTAŞ: (KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ)

HİLAL KOÇYİĞİT: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI/ EĞİTİM YÖNETİMİ YÜKSEK LİSANS)

HÜSEYİN BURAK DEMİRKOL: (SELÇUK ÜNİVERSİTESİ FİZİK BÖLÜMÜ)

İLBEY ALICI: (HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ)

İREM ÖZCAN: (BİLKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%100 BURSLU)/ ANKARA ÜNİVERSİTESİ AİLE DANIŞMANLIĞI YÜKSEK LİSANS)

KEMAL SAÇ: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK)

KÜBRA MERİÇ: (GİRESUN ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)

LOKMAN AKÇAY: (KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)

MEHMET AKİF TEKİN: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ)

MELEK CANBAZ: (FIRAT ÜNİVERSİTESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ)

MELTEM GÜNEŞ: (HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REHBER ÖĞRETMENLİĞİ)

OSMAN ÜNGÖR: (CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ)

ÖZGÜL AKTEPE: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ/ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM YÖNETİMİ DENETİMİ TEFTİŞİ ve PLANLAMASI TEZSİZ YÜKSEK LİSANS)

SEÇİL OKURSOY: (BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)

SEFA BİRİCİK: (ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ/ MÜZİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS)

SELAMETTİN ACAR: (ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)

SEVİL KARASLAR: (KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ)

SÜCAATTİN ŞAHİN: (FELSEFE ÖĞRETMENİ)

TOLGAY ŞEN: (SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ)

TUĞBA KAYA: (ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ)

ZEHRA ULUIRMAK: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ)