Ceceli Eğitim Kadrosu

Eğitmen kadromuzu aşağıda görebilirsiniz:

 


HÜVEYDA ÇEBİ ARSLAN

İLKOKUL MÜDÜRÜ

(GAZİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)

 

HANDE YAREN

ORTAOKUL MÜDÜRÜ

(NİĞDE ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ)

 

AYŞE ALTINBAŞ

ANADOLU /FEN LİSESİ MÜDÜRÜ

(GAZİ ÜNİVERSİTESİ ALMANCA-İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ)

 

HİLAL KOÇYİĞİT

EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

(ANKARA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI/ EĞİTİM YÖNETİMİ YÜKSEK LİSANS)


AHMET ENES MEMISHA: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ)

ARZU İLHAN: (ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ)

ARZU GETİR: (ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ)

ASUMAN KENTER: (SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ)

AYŞEGÜL NİSA DUR: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK)

BÜŞRA DURSUN: (UFUK ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK)

DERYA İLHAN: (HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER EĞİTİMİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ)

DİDAR İKRA MOR: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ)

ELİF KAHRAMAN: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ)

EMİNE SEDA YILDIRIM: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ)

EMMANUEL MADU OGBU: (EBONYI STATE UNIVERSITY MATEMATİK)

EMRE TOPALOĞLU: (HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖLÇME DEĞERLENDİRME)

ESRA KILINÇ: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ DTCF JAPONCA)

ESRA YILBAT: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)

FATMA GÜNEY: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)

GAMZE GENÇ: (TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ)

GAMZE GÜMÜŞEL: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ REHBER ÖĞRETMENLİĞİ)

G. TUBA COŞKUN TEKİN: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ)

GÜLNUR ÇELİK: (HARRAN ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ)

GÜLSÜM ÇORUK: (BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN DİL VE EDEBİYATI)

GÜZEL AYÇA KARAASLAN: (BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ)

HASAN ASLANTAŞ: (KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ)

HÜSEYİN BURAK DEMİRKOL: (SELÇUK ÜNİVERSİTESİ FİZİK BÖLÜMÜ)

İPEK AYHAN: (HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ)

KEMAL SAÇ: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK)

LOKMAN AKÇAY: (KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)

MEHMET AKİF TEKİN: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ)

MELEK CANBAZ: (FIRAT ÜNİVERSİTESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ)

OKAN AKÇA: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ)

OSMAN ÜNGÖR: (CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ)

ÖZGÜL AKTEPE: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ/ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM YÖNETİMİ DENETİMİ TEFTİŞİ ve PLANLAMASI TEZSİZ YÜKSEK LİSANS)

PINAR KAYA: (ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ)

SEÇİL OKURSOY: (BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)

SEDA ZORLU: ( GAZİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜ)

SELAMETTİN ACAR: (ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)

SILA SALMAŞUR: (YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMİ)

SÜCAATTİN ŞAHİN: (FELSEFE ÖĞRETMENİ)

TUĞBA KOÇ: (NİĞDE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK)

ÜLKÜ BİNGÖL: (KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)

ZEHRA ULUIRMAK: (ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ)

ZEYNEP ÖNER: (GAZİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)