BİZE ULAŞMAK İÇİN 0312 380 83 36
İsim
CECELİ DÜNYASINI KEŞFEDİN!
Formumuzu doldurun en hızlı şekilde size dönüş yapalım, çocuğunuzun geleceği için tüm sorularınızı yanıtlayalım.
veya
BİZE ULAŞMAK İÇİN
0 312 380 83 36
Anaokulu

Ankara Özel Okul Ceceli Grubu, eğitim dünyasındaki yolculuğuna okul öncesi eğitimin insan hayatındaki önemine olan inançla 1991 yılında kurulan Gül Çocuk Anaokulu ile başladı. Her çocuğun öğrenen, gelişen ve çevresini etkileyen özgün ve kıymetli bir birey olduğuna olan inanç çerçevesinde şekillenen eğitim felsefesi ile Gül Çocuk, Özel Ceceli ilköğretim Okulunun temellerinin atılmasını sağladı.

Özel Ceceli Okulları,5-6 yaş grubuna eğitim veren ilköğretime hazırlık sınıfında Gül Çocuk’ un felsefesine uygun olarak çocukların içindeki yaratıcı gücü ve özgün düşünme becerisini ortaya çıkarmayı hedefler. Bu amaca yönelik olarak tüm öğrenciler yaratıcı sanat etkinlikleri ve drama çalışmalarına katılırlar.

Anasınıfı öğrencileri haftada en az dört saat yapılan İngilizce dersleri ile dil öğrenmelerinin en kolay olduğu dönemde bir yabancı dille tanışmanın avantajını yaşarlar. Halkoyunları ve jimnastik dersleri ile kinestetik becerileri gelişen öğrenciler ilköğretime hem fiziksel hem de duygusal olarak hazırlanırlar.

İlkokul

1995 yılında faaliyete başlayan Özel Ceceli İlkokulu “insanda alemler gizlidir” diyerek her çocukta gizli olan dünyaları keşfetmek ve geliştirmek amacıyla yola çıktı. Her çocuğun kendini özel hissedebildiği, birey olarak fark edildiği, farklı gelişme ortamlarına yönlendirilebildiği bir okul ortamı sunulmaktadır.

Türkiye’de ilk kez Ankara Özel Okul, Özel Ceceli İlköğretim Okulunda uygulanan çoklu zeka temelli eğitim şu anda Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm okullarda esas alınıyor. Yine ilk olarak Ceceli öğrencilerinin tanıştığı duygusal zeka çalışmaları da hızla yaygınlık kazanıyor. Cecelieğitim kadrosu ile dünyadaki gelişmeleri takip ederek yeni ihtiyaçlara uygun eğitim programları geliştirmeye devam ediyor.

İlköğretim 1.sınıfta başlayan hayvanlar alemi, yaratıcı sanat etkinlikleri, halkoyunları, satranç ve değer eğitimi dersleri ile ilgi alanlarını tanıyan Ceceli öğrencileri, ileriki yıllarda Ceceli Gelişim Akademisi ile bu yetenekleri geliştirme imkanı bulurlar.

Ortaokul

1997 yılında faaliyete başlayan Özel Ceceli İlköğretim Okulunda, Dünyaya yön verecek liderler yetiştirmek için öğrencilerimizin akademik, duygusal ve fiziksel gelişimlerinin en üst düzeye ulaşmasını hedefleriz. Çoklu zeka teorisini ilk ve halen etkin kullanan okulumuzda her öğrencinin öğrenebileceğine, öğretmenin sorumluluğunun onun öğrenmeye giden yol haritasını bulmak olduğuna inanırız. Ceceli’ de dershaneye gerek duymadan sınava hazırlanan öğrencilerimizin iyi bir Anadolu Lisesini ve Fen Lisesini kazanmasını ve yine de okulumuzun Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinde öğrenimlerine devam etmelerini isteriz. On üç yıllık bütüncül eğitimle okulumuzdan mezun olan öğrencilerimizin istedikleri üniversiteleri kazanmalarını hedefleriz.

Eğitim sistemimizde yabancı dil önemli bir yere sahiptir. İngilizceyi etkin kullanabilen dünya vatandaşları yetiştirmeyi hedefleriz. Bu hedef için, haftada 13 saate kadar çıkan İngilizce ders saatleri, Native Speaker öğretmenler tarafından desteklenmektedir.

Anadolu Lisesi

Dünyaya yön verecek liderler yetiştirmeyi ilke edinen Özel Ceceli Anadolu Lisesi kurulduğu 2000 yılından bu yana özdisiplin sahibi, insani değerleri özümsemiş ve akademik başarısı yüksek gençler yetiştirmeye devam ediyor.

Ceceli öğrencileri, dershane tecrübesine sahip öğretmenleri, ders saatleri dışında yapılan etüt ve kamp çalışmaları ve ülke çapında seviyelerini ölçmelerini sağlayan sınavlarla üniversite sınavına dershaneye gitmeye gerek duymadan hazırlanırlar. Bu çalışmanın sonucunda bulunduğu sıralamanın çok üstüne çıkarak hedeflediği üniversiteye gider.

Fen Lisesi

Ankara Özel Okul Ceceli Fen Lisesi, kurulduğu 2016 yılından itibaren öz disiplin sahibi, insani değerleri özümsemiş ve akademik başarısı yüksek dünyaya yön veren liderler yetiştirmeyi ilke edinir.

Ankara Özel Ceceli Okullarında fen bilimlerine özel ilgi duyan öğrencilere hem akademik hem de sosyal gelişim olanakları en etkin biçimde sunulur.

Özel Ceceli Fen Lisesi çağın gereklerine hazır, değişen hızla gelişen bilim çalışmalarına dönük, yeterlilik ve becerilerini keşfedebileceği, geliştireceği, kariyerini şekillendirebileceği eğitim ortamlarımızla bilim insanlarını yetiştirir.

Özel Ceceli Fen Lisesinde öğrenciler öğrenmeyi öğrenen, özgüvenli, bilimsel düşünceyi içselleştirmiş, araştırmacı, yükseköğretime hazırlık çalışmalarını en üst düzeyde gerçekleştiren, geleceğin çok yönlü bilim insanları olarak hayata hazırlar.

İndirim Fırsatları İndirim Fırsatları
Akademik Başarıda 100%’e Varan İndirim Fırsatları!

Yeni Velilere Özel 20% İndirim Fırsatı!

Spor, Müzik ve Resim ile İlgilenenlere 5% İndirim Fırsatı!
Sınava Hazırlık Sınava Hazırlık Ankara Özel Okul olan Özel Ceceli Okulunda öğrenciler dershaneye ihtiyaç bırakmayacak şekilde programlanmış eğitim sistemi ile LGS ve üniversite sınavlarına hazırlanırlar.

Mutlu ve Başarılı bir gelecek için sınav hazırlık programlarımız; Yoğunlaştırılmış dersler, farklı yayınların denemeleri ve detaylı sonuç karnesi, hızlı ve etkin okuma uygulamaları, sınav hazırlık sürecini etkin bir şekilde yönetmek için öğrenci ve ailelere yönelik eğitim seminerleri, her öğrenciye özel sınav analizleriyle etütler ve konu tekrarları, Türkiye geneli denemeler, hafta içi akşam etütleri, hafta sonu kursları, bireysel etütler, sınav hazırlık kampları, sınav hazırlık bilgilendirme seminerleri, üniversite gezileri ve Ceceli Kariyer Merkezi uzmanlığı ile mesleki bilgilendirme ve tercih danışmanlığını içerir.
Rehberlik ve Koçluk Sistemi Rehberlik ve Koçluk Sistemi 2012 yılından itibaren Özel Ceceli Okulu öğrencilerinin Akademik, Sosyal ve Duygusal gelişimleri ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SİSTEMİ ile desteklenir. Ceceli Öğrenci Koçu; Rehber öğretmenlerin destekleriyle her öğrenciye verimli ders çalışma yöntemleri kazandırır ve uygulamalarını takip eder. Okul, aile ve arkadaş ilişkileri konusunda danışmanlık yapar.
Çoklu Dil Eğitimi Çoklu Dil Eğitimi Özel Ceceli Okullarında yabancı diller dünyaya açılan kapının anahtarı olarak görünür. Günümüz dünyasında bilimin, ticaretin, hayatın dili olan İngilizceyi anasınıfında öğrenmeye başlayan ve etkin kullanabilen Ceceli öğrencileri ikinci yabancı dillerini Batı ve Doğu kültürlerinin köklü dilleri olan Almanca veya Japonca olarak seçmektedirler. Yabancı dil eğitimine büyük önem veren Ceceli Okulları, öğrencilerine ayrıca İtalyanca ve Arapça kurslarıyla da farklı yabancı diller öğrenme fırsatı sunmaktadır.
Ceceli Kariyer Merkezi Ceceli Kariyer Merkezi Ceceli öğrencilerinin,  Psikoloğumuz önderliğinde uzman öğretmen kadromuz tarafından tek tek mizaç analizleri yapılır, doğru meslek seçimi öğrencinin kendini doğru bilmesi ve tanıması ile gerçekleşir.  Ceceli öğrencileri ilgi ve kendilerini tanıma envanterleri ile değerlendirilirler. Hedef belirleme stratejileri öğrencinin ilgisine uygun mesleki değerlendirme yapması için kullanılır. Meslek seçimine karar verecek olan öğrenciler Ceceli Kariyer Günlerinde seçiminin avantajlarını, fırsatlarını olumlu ve olumsuz yanlarını değerlendirebileceği, alanında uzman kişilerle bir araya gelir.
Modern ve Teknolojik Eğitim Modern ve Teknolojik Eğitim Özel Ceceli Öğrencileri; Farklı öğrenme alanlarına hitap eden, zengin görselliği ve içeriği ile bilgiye hızlı ulaşılan, etkileşimli, verimli ders işleme imkanı sunan, hijyenik fiziki ortamı sağlayan, akıllı tahtalarla donatılmış sınıflarda öğrenim görürler.

Sınıflarda işlenen derslerin konusu, akıllı tahta aracılığı ile CBS (Ceceli Bilgilendirme Sistemi) ‘den paylaşılır. Bu sayede velilerimiz  öğrencilerin devamsızlığı durumunda katılamadığı dersleri ve konu başlığını öğrenebilirler.
Ceceli Gelişim Akademisi Ceceli Gelişim Akademisi Özel Ceceli Okuları hem değerleriyle bütünleşmiş hem de sahip olduğu yetileri geliştirmek amacıyla “Gelişim Akademileri” ni kurmuştur. Gelişim Akademisi dil, spor, kültür, sanat, müzik, resim ve el becerilerini geliştirmek amacıyla programlanmıştır.

Bu bağlamda gelişim akademisi ile öğrencilerimizin duygusal, fiziksel, toplumsal ve zihinsel yönleri geliştirilmektedir. Akademiler çocuklarımızın ilgi ve yetenekleri doğrultusunda hazırlanmıştır.
Değer Merkezli Eğitim Değer Merkezli Eğitim Özel Ceceli Okullarında insani değerlerin kazandırılmasına en az akademik başarı kadar önem verilir. Öğrencilerinin dünyaya yön verecek liderler olmasını amaç edinen Özel Ceceli Okulları, değerlerinin farkında, onları özümsemiş ve hayata uygulayan bireyler yetiştirir.
Ceceli Spor Kulübü Ceceli Spor Kulübü Ceceli öğrencileri ilgi alanlarına uygun olarak Basketbol, Yüzme, Tenis, Masa Tenisi, Dart, Cimnastik, Voleybol, Satranç, Bocce, Halk Oyunları yeteneklerini geliştirmeleri konusunda desteklenirler. Bu spor dallarında Ceceli Spor Kulübü formasıyla lisanslı sporcular olarak okullarını ve milli sporcular olarak Türkiye’yi ulusal ve uluslar arası müsabakalarda temsil ederler.
Ceceli Sanat Akademisi Ceceli Sanat Akademisi Özel Ceceli Okulları öğrencilerin akademik olduğu kadar sosyal gelişimine de önem verir. Çocukların yaratıcılık ve yeteneklerini ortaya çıkarmak, onları yetenekleri doğrultusunda yönlendirmek, uzmanlaştırmak, küçük yaştan itibaren sanatla tanıştırmak ve onlara sanatı sevdirmek adına “Ceceli Sanat Akademisi” kurulmuştur.
İletişim Bilgileri
İcon1
Fatih Caddesi No: 191 Keçiören ANKARA / TÜRKİYE
CECELİ DÜNYASINI KEŞFEDİN!
Formumuzu doldurun en hızlı şekilde size dönüş yapalım, çocuğunuzun geleceği için tüm sorularınızı yanıtlayalım.
CECELİ DÜNYASINI KEŞFEDİN!
Formumuzu doldurun en hızlı şekilde size dönüş yapalım, çocuğunuzun geleceği için tüm sorularınızı yanıtlayalım.
veya
BİZE ULAŞMAK İÇİN
0 312 380 83 36